Cestujte po Evropě ve dvou za cenu jednoho!

Cestujte po Evropě ve dvou za cenu jednoho!
(Last Updated On: 28.10.2016)

Zajímavou akci přichystala společnost Student Agency se svojí železniční přepravou RegioJet. Pokud vám cesta vlakem nevadí, pak byste tuto nabídku určitě neměli přehlédnout. Do mnoha evropských měst máte v rozmezí čtyř týdnů možnost zakoupit dvě jednosměrné jízdenky za cenu jedné. První týden je již vyčerpaný, nyní probíhá druhý týden.

První týden je již vyčerpaný, zákazníci měli možnost cestovat do měst v Itálii, Skandinávii a Rakousku od 480 Kč. V této nabídka byly města jako například Milano, Řím, Kodaň, Oslo, Salzburk a další.

Druhý týden právě probíhá a to od 10. 10. – 16. 10. 2016. Jedná se o Francii a Holandsko s možností navštívit Amsterdam, Paříž, Lyon a další. Ceny od 950 Kč.

Třetí týden od 17. 10. – 23. 10. 2016 patří Švýcarsku a Německu. Zde stojí za zmínku zejména Ženeva, Curych či Berlín. Ceny od 300 Kč.

Konečně čtvrtý týden 24. 10. – 30. 10. 2016 nabízí možnost cesty do Anglie, Belgie, Lucemburska a Polska, zde nechybí Londýn, Brusel či Varšava a další zajímavá města. Ceny od 250 Kč.

Rezervaci je nutné provést v daném termínu s tím, že se jedná pouze o jednosměrné jízdenky, tam nebo zpět. Jízdenky nelze měnit (změna data či jména) a nelze stornovat.

Příklady rezervací

Cestujte po Evropě ve dvou za cenu jednoho!
Další akce RegioJet

Shrnutí

  • přepravce: RegioJet
  • odkud: Praha
  • kam: Amsterdam, Paříž, Lyon, Ženeva, Curych, Berlín, Londýn, Brusel, Varšava a další
  • návrat: Praha
  • termín: dle termínů v nabídce, do 20.listopadu
Štítky

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget