Do supermoderní Dubaje z Prahy jen za 5.500 Kč

Do supermoderní Dubaje z Prahy jen za 5.500 Kč
(Last Updated On: 25.10.2018)

Opravdu lákavě vypadají ceny letecké společnosti Ukraine International Airline, která nabízí zpáteční lety z Prahy do Dubaje za přibližně 5.500 Kč. V ceně je odbavené zavazadlo v hmotnosti do 23kg. Jedná se o přestupní lety Praha – Kyjev – Dubai.

K dispozici je mnoho různých termínů od října 2016 a dále po celý rok 2017.

Dubaj je hlavní město stejnojmenného emirátu ve Spojených arabských emirátech a zároveň nejlidnatější město v zemi. Pro odlišení od emirátu se používá označení Dubai City. Nachází se na pobřeží Perského zálivu. Téměř veškerý hospodářský, sociální, kulturní i politický život emirátu se odehrává v jeho hlavním městě, kde žije přibližně 99 % obyvatel emirátu. Mnoho obyvatel zaměstnaných ve městě bydlí z důvodu nižších nájmů v sousedním emirátu Šardžá, který sahá až bezprostředně k branám města. Dubaj city je ve světě proslulé svou honbou za největšími a nejdražšími projekty a stavbami.

Pro rezervaci letenky doporučujeme Momondo, kde zvolíte odlet Praha, přílet Dubaj a dále můžete vybírat termíny z pojízdného pásu dle ceny. Hledejte ceny odlet cca 93 liber, přílet 93 liber.

Příklady rezervací

Praha – Dubaj za 5.500 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Ukraine International Airline
  • odlet: Praha
  • přílet: Dubaj s přestupem v Kyjevě
  • návrat: Praha, opět přestupní let
  • termín: od října 2016 a dále celý rok 2017

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget