S easyJet v létě z Prahy do Benátek za 1.296 Kč

S easyJet v létě z Prahy do Benátek za 1.296 Kč
(Last Updated On: 25.10.2018)

Jedna z největších a nejznámějších nízkonákladových leteckých společností easyJet, která sídlí v Británii na letišti v Lutonu, dnes zveřejnila nabídku levných letů na léto 2017. Rezervovat tyto lety můžete až do 24.září 2017. Za všechny možnosti můžeme doporučit let z Prahy do Benátek s cenou za zpáteční letenku od 1.296 Kč. Cena je počítána pro dvě osoby s tím, že zahrnuje standardní odbavené zavazadlo, jedno příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 56 x 45 x 25 cm, včetně držadel a koleček, a jedno malé zavazadlo pod sedačku (kabelku/notebook).

Benátky patří mezi jedno z nejhezčích evropských měst s řadou historických památek, nachází se v oblasti Benátsko na severu Itálie. Historická část města leží na laguně a je protkaná vodními kanály, po kterých plují legendární gondoly. Kdysi námořní a obchodní velmoc a středisko sklářství, mají Benátky dodnes velký historický, kulturní, společenský i administrativní význam. Ve středověku byly centrem Benátské republiky, dnes jsou středem své oblasti, probíhá tu bohatý kulturní život. Nachází se zde velký přístav (na západním kraji) a letiště (na pevnině). Od roku 1987 jsou Benátky jako jedna z nejnavštěvovanějších italských destinací památkou UNESCO.

Vedle Benátek nabízí na léto 2017 easyJet mnoho dalších možností kam cestovat po Evropě za levno. Výhodnější jsou letenky pro dva, ideální pro společné cesty za historií po Evropských městech. Doporučujeme důkladně projít všechny termíny, ceny letenek se mění podle toho, v jakých měsících a dnech rezervujete svůj let, obzvláště výhodné jsou víkendové pobyty s odletem v pátek a příletem v neděli.,

Příklady rezervací

S easyJet v létě z Prahy do Benátek za 1.296 Kč – odkaz vede na stránky easyJet, zde zadejte například Praha – Benátky, termín 1.9.2017 až 3.9.2017 (víkendový pobyt), 2 dospělí, aktuálně cena 1.296 Kč na jednu osobu.

S easyJet v létě z Prahy do Benátek za 1.296 Kč příklad

Shrnutí

  • přepravce: easyJet
  • odkud: Praha
  • kam: Benátky
  • návrat: Praha
  • termín: léto 2017

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget