Last minute let z Prahy na Karibský ostrov Antigua za 12.150 Kč

Last minute let z Prahy na Karibský ostrov Antigua za 12.150 Kč
(Last Updated On: 25.10.2018)

Skvělá šance na zimní dovolenou na pláži ve slunném Karibiku. Z Prahy na ostrov Antigua nabízí letecká společnost Condor zvýhodněný zpáteční let, který vyjde na cca 12 tisíc Kč. V ceně jsou všechny poplatky a navíc i odbavené zavazadlo do 20kg. Jedná se o last minute nabídku pouze na jeden termín a to začátkem listopadu 2016. Let je s přestupem, jeden ve Fankfurtu (Německo) a druhý v Punta Cana (Diminikánská republika).

Antigua je ostrov, součást Závětrných ostrovů v Karibiku, hlavní a největší ostrov státu Antigua a Barbuda. Má rozlohu 281 km², v roce 2011 zde žilo 80 000 obyvatel. Nachází se zde hlavní město celého státu Saint John’s, samotný ostrov je rozdělen do šesti farních okrsků. Nejvyšším bodem ostrova je Mount Obama s nadmořskou výškou 402 m. Antigua se nachází v severní části Malých Antil. Jižní Antigua se prý může pochlubit 365 plážemi – „na každý den v roce je tu jedna“, a poklidnou koloniální atmosférou se starými větrnými mlýny a opuštěnými cukrovými plantážemi.

Příklady rezervací

Z Prahy na Karibský ostrov Antigua za 12.150 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Condor
  • odkud: Praha
  • kam: Antigua, s přestupem ve Fankfurtu (Německo) a v Punta Cana (Diminikánská republika)
  • návrat: Praha
  • termín: 7.listopad 2016 až 14.listopad 2016
Štítky

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget