Letenky Praha – Dublin v lednu za 778 Kč

Letenky Praha - Dublin v lednu za 778 Kč
Letenky Praha - Dublin v lednu za 778 Kč
(Last Updated On: 4.11.2018)

Nechcete si v lednu zaletět do Irska? Pokud ano, tak máte super šanci na levný let v druhé polovině ledna směr Praha – Dublin. Přímý spoj, zpáteční letenka, vychází na bezvadných 778 Kč. Let je přes leteckou společnost Ryanair.

Dublin je nádherné město plné historických památek, piva, whisky a středověké atmosféry.

V Dublinu je toho požehnaně k vidění. Máte možnost prohlídky jedné z nejslavnějších destilérií firmy Jameson, nebo návštěvy slavného a ikonického baru The Temple Bar. Z památek určitě nevynechte Katedrálu svatého Patrika, založenou v roce 1191, je větší ze dvou dublinských katedrál a je největším kostelem v Irsku. Dále Dublinský hrad, který se nachází přímo v historickém centru hlavního města Dublinu. Projděte se přes most Ha’penny Bridge, ten se původně jmenoval Liffey Bridge, ale tak už mu nikdo neřekne. Jeho přezdívka a posléze už i regulérní označení vzniklo z toho, že když chtěli lidé přejít z jedné strany na druhou, museli zaplatit půl penny. Další nádhernou stavbou je katedrála Christ Church Cathedral, tyčící se na vyvýšenině nad řekou Liffey. Na budově katedrály lze nalézt prvky románské, raně gotické i novogotické. Odpočinout si můžete v centrálním Dublinském parku Phoenix Park, je jedním z největších městských parků na světě. V parku se každou neděli koná bleší trh. Navštívit zde můžete i dublinskou ZOO. Pokud máte rádi turistiku, pak se máte pochopitelně možnost projít v přilehlých lokalitách okolo Dublinu, kde vás uchvátí krásná Irská příroda.

Příklady rezervací

Výhodná cena letu vycházejí koncem ledna s odletem 17.1.2019 nebo 24.1.2019 a příletem 22.1.2019, 28.1.2019, 29.1.2019 a 30.1.2019. Jedná se tedy o prodloužený víkend, což je příjemné. Níže příklad pro termín 17.1.2019 – 22.1.2019.

Letenky Praha - Dublin v lednu za 778 Kč

Letenky Praha - Dublin v lednu za 778 Kč
Letenky Praha – Dublin v lednu za 778 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Ryanair
  • odkud: Praha
  • kam: Dublin (Irsko)
  • přestup: přímý let
  • návrat: Praha
  • termín: leden 2018

Počasí Dublin

Dublin a obecně Irsko je deštivé a mrazivé. Počasí je po celý rok chladnější než u nás, níže graf průměrných ročních teplot v Dublinu.

Fotogalerie Dublin

Mapa Dublin

Štítky

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget