Letenky Praha – Kuvajt jen za 4580 Kč

Letenky Praha - Kuvajt jen za 4580 Kč
(Last Updated On: 12.10.2018)

Láká vás poznávání odlišných kultur a náboženství? Co takhle zkusit Kuvajt? Za téměř poloviční cenu oproti obvyklým taxám koupíte letenky z Prahy do Kuvajtu v termínech od listopadu 2018 a dále po celý rok 2019. Letenky jsou od letecké společnosti Pegasus Airlines, což je turecká nízkonákladová letecká společnost, sídlící v Istanbulu založená v roce 1990. Let je s jedním přestupem v Istambulu na letišti Sabiha Gökçen. V ceně letenky je jedno kabinové zavazadlo.

Teploty se v Kuvajtu v zimních měsících pohybují obvykle kolem 15-ti stupňů, v létě jdou až ke 40. Níže graf průměrných ročních teplot.

Při návštěvě Kuvajtu byste neměli minout druhé největší nákupní centrum dálného východu The Avenues. Dále pak jeden z největších parků vůbec Al Shaheed Park, kde na rozlehlé ploše můžete navštívit řadu zajímavých míst, jako jsou zahrady, muzea či venkovní divadlo. Z památek je nejznámější mešita Grand Mosque, jedná se o úžasnou monumentální stavbu islámské architektury. Cestou se zastavte na tržišti Souk Al-Mubarakiya, zde můžete zakoupit suvenýry, řadu místních pochutin a specialit. Opravdovým zážitkem je i návštěva muzea Mirror House, jedinečné přehlídky skleněných mozaiek.

Příklady rezervací

Na příkladu je aktuální cena za termín 7.2.2019 – 13.2.2019. Další termíny nutno vyzkoušet a hledat, Pegasus Airlines má trvale nízké ceny za lety do Kuvajtu po celý rok, dobrá cena je pod 6000 Kč.

Letenky Praha - Kuvajt jen za 4580 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Pegasus Airlines
  • odkud: Praha
  • kam: Kuvajt (Stát Kuvajt)
  • přestup: Přestup Instanbul (Turecko)
  • návrat: Praha
  • termín: listopad 2018 – 2019

Fotogalerie Kuvajt

Mapa Kuvajt

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget