Letenky Praha – Kypr za 50 EUR

Letenky Praha - Kypr za 50 EUR
(Last Updated On: 25.10.2018)

Údajně rodiště bájné Afrodity a třetí největší ostrov středozemního moře, to je Kypr. Ponořte se do vzrušující historie, přitažlivé kultury a malebné krajiny tohoto pohádkového ostrova. Přímé letenky z Prahy na Kypr nyní seženete za cca 50 EUR, do místa učení vás dopraví přímo Kyperské letecká společnost Cyprus Airways. Výhodnou cenu najdete v termínech říjen až prosinec 2018 a březen 2019. V ceně je zpáteční let, a jedno kabinové zavazadlo o hmotnosti do 10kg a maximálním rozměru 55x40x20cm.

Teploty na Kypru se v současné době pohybují stále lehce pod 30 stupňů, níže uvádíme průměrné roční teploty.

Průměrné roční teploty Kypr

Na Kypru se můžete těšit na krásné památky v podobě starobylých klášterů Machairas Monastery, St Barnabas Monastery, St. Thekla Monastery a mnoho dalších. Kostely Angeloktisti, Saint Lazarus, Agia Kyriaki Chrysopolitissa, nebo Panagia Asinou. Určitě nevynechte starověké ruiny The House of Dionysus, zříceninu hradu St. Hilarion, nebo vinařství Tsangarides či Vouni Panayia, kde můžete ochutnat výborné Kyperské víno.

Příklady rezervací

Letenky Praha – Kypr za 50 EUR

Shrnutí

  • přepravce: Cyprus Airways
  • odkud: Praha
  • kam: Kypr, Larnaca
  • přestup: Přímý let
  • návrat: Praha
  • termín: říjen až prosinec 2018 a březen 2019

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget