Letenky Praha – Paříž do 1.400 Kč

Letenky Praha - Paříž do 1.400 Kč
Letenky Praha - Paříž do 1.400 Kč
(Last Updated On: 16.11.2018)

Pokud máte rádi historii a památky pak Paříž je pro vás město zaslíbené. Našli jsme jeden víkendový termín v únoru 2019 s příznivou cenou zpáteční letenky právě do Paříže za 1.384 Kč. Jedná se o přímý let přes leteckou společnost Ryanair.

Paříž, hlavní město a zároveň největší město Francie, je významným světovým kulturním, obchodním i politickým centrem.

Jedno z nejkrásnějších evropských měst, taková je Paříž. Vaše první kroky by zcela určitě měly směřovat k Eiffelově věži, ocelová věž v Paříži, v současnosti nejznámější pařížská dominanta. Další nádherné místo Katedrála Notre-Dame vás doslova uchvátí, je považována za jeden z nejkrásnějších příkladů francouzské gotické architektury. Také musíte vidět proslulý Louvre, muzeum umění v Paříži, které patří k největším na světě a kde najdete ikonický obraz Mona Lisa. Dále se projděte po nejznámější ulici na světě Avenue des Champs-Élysées, bulvár je dlouhý necelé dva kilometry a široký 70 m, horní část je lemována kiny, kavárnami a luxusními obchody. Pokud chcete zažít pořádnou romantiku zaplaťte si plavbu lodí po Sieně. Zavítejte rovněž do čtvrti Montmartre, je to jedinečná čtvrť, která se velmi liší od ostatních pařížských částí. Aby toho nebylo málo, další významnou památku kterou prostě musíte vidět je zámek ve Versailles, který je považován za nejhezčí Zámek v Evropě. Odpočinout si můžete v parku Jardin du Luxembourg, ten se nalézá na levém břehu Seiny, okolo Lucemburského paláce, sídla senátu. Pokud chcete začít rovněž něco z Pařížské kultury, pak byste si neměli nechat uniknou představení ve vyhlášeném kabaretu Moulin Rouge.

Příklady rezervací

Jedná se o jeden volný termín a víkend 1.2.2019 – 3.2.2019 nebo 1.2.2019 – 4.2.2019 za cenu 1.384 Kč, ideální termín (3-4 dny) na poznávání historie a kultury Paříže. Příklad níže je pro termín 1.2.2019 – 3.2.2019. Dá se předpokládat, že let nebude za pár dní dostupný, pokud o něj máte zájem je třeba jednat rychle, běžně jsou ceny letenek do Paříže dvojnásobné.

Letenky Praha - Paříž do 1.400 Kč - příklad zde

Letenky Praha - Paříž do 1.400 Kč
Letenky Praha – Paříž do 1.400 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Ryanair
  • odkud: Praha
  • kam: Paříž
  • přestup: Přímý let
  • návrat: Praha
  • termín: únor 2019

Počasí Paříž

V Paříži můžete očekávat podobné počasí jako u nás. Níže graf průměrných ročních teplot.

Fotogalerie Paříž

Mapa Paříž

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget