Letenky z Prahy do Bergenu za 2.400 Kč

Letenky z Prahy do Bergenu za 2.400 Kč
Letenky z Prahy do Bergenu za 2.400 Kč
(Last Updated On: 25.10.2018)

Máme pro vás hezký tip na levné letenky do nádherného norského města Bergenu. Přes leteckou společnost Norwegian se do Bergenu dostanete přímým letem z Prahy za ceny okolo 2.400 Kč (cca poloviční oproti běžným). V této ceně však pouze ve vybraných termínech, které se nám pro vás podařilo dohledat. Termíny jsou od října do prosince a to vždy čtvrtek – neděle (prodloužený víkend). Blíže viz příklady níže. Podmínky pro zavazadla jsou následující: v ceně základní letenky palubní zavazadlo max 55x40x23 cm a příruční taška max 25x33x20 cm. Součet hmotnosti obou zavazadel nesmí překročit 10kg.

Bergen je sice v Norsku, což je již dosti severně položená země s obecně chladnějším počasím, nicméně v Bergenu v uvedeném období můžete očekávat přijatelné zemní teploty kolem 0, nebo i lehce nad 0. Níže graf průměrných ročních teplot v Bergenu.

Bergen, který je druhým největším norským městem, je často označován jako „brána fjordů„.

Bergen je město a obec v norském kraji Hordaland a často je označován za hlavní město regionu Vestlandet. Mezi jednoznačně nejzajímavější lokality, které je povinností navštívit patří hora Fløyen. Na horu vede pozemní dráha Fløibanen a je z ní úchvatný pohled na Fjordy. Dále si prohlédněte nejstarší čtvrť s barevnými štíty domů Bryggen, díky které byl Bergen zapsán do seznamu UNESCO. Také se pokochejte zálivem Hardangerfjord, který je druhým nejdelším fjordem v Norsku a třetím nejdelším na světě. Z památek nevynechte starověké kostely či starobylou přístavní pevnost. Pokud vám zbude trochu času můžete také navštívit akvárium mořských živočichů a vyhlášený rybí trh.

Příklady rezervací

Uvádíme příklad letenky 15.11.2018 – 18.11.2018 tedy pobyt na prodloužený víkend (ideální na poznávačku města) za 2.426 Kč. Další termíny hledejte v období říjen 2018 až prosinec 2018 a to vždy od čtvrtka do neděle. V těchto dnech vychází příznivá cena.

Letenky z Prahy do Bergenu za 2.400 Kč - zde hledejte další výhodné termíny

Letenky z Prahy do Bergenu za 2400 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Norwegian
  • odkud: Praha
  • kam: Bergen (Norsko)
  • přestup: Přímý let
  • návrat: Praha
  • termín: říjen 2018 – prosinec 2018

Fotogalerie Bergen

Mapa Bergen

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget