Letenky z Prahy do Jordánska jen za 518 Kč

Letenky z Prahy do Jordánska jen za 518 Kč
Letenky z Prahy do Jordánska jen za 518 Kč
(Last Updated On: 19.11.2018)

Podařil se nám najít termín zpáteční letenky z Prahy do Jordánska za těžko uvěřitelných 518 Kč. Jedná se přímý let se společností Ryanair. Let trvá přibližně 4 hodiny a míří přímo do hlavního města Ammánu.

V Ammánu je koncentrována většina kultury, ekonomiky a sociálního života Jordánska.

Prohlídku Ammánu můžete začít nejnavštěvovanější památkou, která se jmenuje Amman Citadel. Jedná se o archeologickou památku představující pozůstatky z několika různých kultur. Další historickou památkou je zdejší amfiteátr. Jde prakticky o ruiny tohoto impozantního amfiteátru, který kdysi pojal 5 000 diváků. Také navštivte muzeum Darat Al Funun, které je domovem významných umělců z arabského světa. Dále jsou zde k vidění další muzea jako Children’s Museum, Jordan Museum či Royal Automobile Museum. Milovníky historie určitě zaujme také Qasr al-Abd, velký helenistický palác z roku přibližně 200 př.nl, jehož zřícenina stojí v západním Jordánu v údolí Wadi Seer, přibližně 17 kilometrů západně od Ammánu. Pokud chcete ochutnat místní speciality poptejte se po pokrmech jako je Mansaf, Falafel či Maqluba.

Příklady rezervací

Jedná se o jeden termín od 29.1.2019 do 12.2.2019, tedy 14-ti denní pobyt. V tomto termínu vychází cena zpáteční letenky na úžasných 518 Kč.

Z Prahy do Jordánska letecky za 1.400 Kč - letenky zde

Letenky z Prahy do Jordánska jen za 518 Kč
Letenky z Prahy do Jordánska jen za 518 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Ryanair
  • odkud: Praha
  • kam: Ammán (Jordánsko)
  • přestup: Přímý let
  • návrat: Praha
  • termín: Leden 2019 – únor 2019

Počasí Ammán

Počásí v Ammánu je obvykle slunečné, teploty jsou podobné těm našich jen o pár stupňů vyšší zejména v zimních měsících kdy můžete očekávat teploty kolem 10 stupňů.

Fotogalerie Ammán

Mapa Ammán

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget