Letenky z Prahy do Milána za 778 Kč

Letenky z Prahy do Milána za 778 Kč
(Last Updated On: 29.10.2018)

Tip na levnou zpáteční letenku do Milána zaujme určitě každého, kdo rád cestuje po evropských městech, poznává kulturu, památky, jídla a další odlišnosti a zajímavosti jiných národností. S leteckou společností Ryanair vás zpáteční letenka ve vybraných termínech leden – únor 2019 vyjde na 778 Kč. V ceně letenky je jedno osobní zavazadlo (kabelka, malý batoh…). Za příplatek 349 Kč si lze sebou do letadla vzít příruční zavazadlo. Jedná se o přímý let na letiště Orio al Serio (Milán – Bergamo).

V tomto období můžete v Miláně očekávat zimní teploty. Níže přehled ročních průměrných teplot v tomto městě.

Průměrné roční teploty Miláno

Do Milána většina turistů jezdí především za památkami a těch je zde opravdu požehnaně. Na prvním místě třeba zmínit Katedrálu Narození Panny Marie, pohled na tento historický skvost je opravdovým zážitkem. Dále je nutné navštívit Galerii Viktora Emanuela II., obrovská obchodní galerie s nezapomenutelnou atmosférou a úžasnou architekturou. Obdivovatelé slavných obrazů nesmí vynechat Poslední večeři, nástěnnou malbu z 15. století, jejímž autorem je Leonardo da Vinci. Nachází se v refektáři dominikánského kláštera u milánského kostela Santa Maria delle Grazie. A v neposlední řadě si výlet můžete zpříjemnit relexací na Piazza del Duomo, což je hlavní piazza v italském Miláně.

Příklady rezervací

Letenky z Prahy do Milána za 778 Kč

Letenky z Prahy do Milána za 778 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Ryanair
  • odkud: Praha
  • kam: Milán
  • přestup: Přímý spoj
  • návrat: Praha
  • termín: Leden až únor 2019

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget