Levné letenky do Jihoafrické republiky

Levné letenky do Jihoafrické republiky
Levné letenky do Jihoafrické republiky
(Last Updated On: 29.11.2018)

Skvělá šance navštívit pro našince hůře dostupnou destinaci, Jihoafrickou republiku. Letecká společnost British Airways nyní nabízí zlevněné letenky směr Praha – Johannesburg v období leden 2019 až březen 2019. Cena za zpáteční let se pohybuje okolo 11.500, s tím že zahrnuje jak příruční tak odbavené zavazadlo. Letenka je s jedním přestupem v Londýně.

Johannesburg, přezdívaný město zlata, mezi místními známý také jako Jo’burg, Jozi a JHB, je největším městem Jihoafrické republiky.

Pokud můžeme doporučit, určitě zavítejte do Market Theatre, jedná se o komplex budov ve kterých najdete trhy se všemi, především lokálními produkty. Další úžasné místo je The Lion Park, jedná se o přírodní rezervaci se lvi, mezi kterými budete projíždět autem. Jedno z nekrásnějších míst v Johannesburgu je údajně Holy Hill, kopec plný zeleně s krásnými výhledy na město. Dále navštivte Wits Art Museum, které na vás dýchne originální Jihoafrickou kulturou a uměním. Další známé muzeum Apartheid, obdivuhodně zobrazuje příběh apartheidu prostřednictvím fotografií, artefaktů, výstřižků z novin, filmových záběrů a dalšího. Přibližně 8km od centra se nachází zábavní park Gold Reef City s tématikou zlaté horečky. Také nevynechte Mandela House, muzeum ve kterém najdete téměř vše ze života jedné z největších osobností JAR Nelsona Mandeli. Jedno z nejromantičtějších míst je údajně jezero Zoo Lake a také ikonické náměstí Mary Fitzgerald Square, pokud vám zbude dost času ani tyto dvě místa nevynechejte.

Příklady rezervací

letenky hledejte na skyscanner.cz v termínech od ledna 2019 do března 2019. Prakticky ve všech termínech se u letů s British Airways dostanete na cenu okolo 11.500 Kč. Běžně jsou ceny letenek o 50% vyšší. Níže příklad pro termín 3.2.2019 – 13.2.2019 za cenu 11.551 Kč.

Levné letenky do Jihoafrické republiky hledejte zde - testujete různé termíny

Levné letenky do Jihoafrické republiky
Levné letenky do Jihoafrické republiky

Shrnutí

  • přepravce: British Airways
  • odkud: Praha
  • kam: Johannesburg (Jihoafrická republika)
  • přestup: 1 přestup, Londýn (Anglie)
  • návrat: Praha
  • termín: Leden 2019 – březen 2019

Počasí Johannesburg

V Jihoafrické republice je po celý rok příjemné počasí s teplotami kolem 20-ti stupňů. Blíže náš graf průměrných teplot.

Fotogalerie Johannesburg

Mapa Johannesburg

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget