Levné letenky do Pekingu za 9.300 Kč

Levné letenky do Pekingu za 9.300 Kč
Levné letenky do Pekingu za 9.300 Kč
(Last Updated On: 27.11.2018)

Dnes pro vás máme tip na levný let do Pekingu v Číně. Letenky do Číny se ještě nedávno nedaly sehnat pod 20.000 Kč. Dnes je však možné letět po specifické trase a dostat se na cenu prakticky poloviční. Skvělé je, že v ceně je jak příruční tak i odbavené zavazadlo + jídlo na palubě.

Využijte spoj Praha – Amsterodam – Peking, tedy let s jedním přestupem, který zajišťují letecké společnosti KLM + China Southern. Cenově výhodně vycházejí lety (k dispozici je mnoho termínů) od prosince 2018 do května 2019. K vyhledání letu doporučujeme využít skyscanner.cz, hledejte spoj Praha – Peking.

Peking je hlavní město Čínské lidové republiky. Jakožto centrálně spravované město na úrovni provincie podléhá přímo ústřední vládě.

V Pekingu je toho mnoho k vidění, k jeho návštěvě je vhodný alespoň 14-ti denní pobyt. Také můžete zakoupit průvodce, který vám pomůže se v místě lépe zorientovat. Z těch nejvíce atraktivních míst doporučujeme zejména prohlídku ikonické Velké čínské zdi, která je starým systémem opevnění táhnoucí se napříč severní Čínou. Nezapomenutelným zážitkem je také Zakázané město, komplex budov vybudovaných v Pekingu v nitru Vnitřního města během vlády dynastie Ming. Jedním ze symbolů Pekingu je i náměstí Nebeského klidu a rovněž Chrám nebes, jenž je komplexem taoistických chrámů v obvodě Tung-čcheng v historické části Pekingu. Další významnou památkou, kterou si nesmíte nechat ujít je Letní palác v Pekingu. Ten byl postaven v polovině 18. století jako letní příbytek pro císařskou rodinu dynastie Čching. Pokud vám zbude dostatek času navštivte komplex Olympijských stadionů, můžete se podívat na místa kde Usain Bolt či Michael Phelps pokořili světové rekordy.

Příklady rezervací

Náš příklad je pro termín 3.2.2019 – 13.2.2019 za cenu 9.283 Kč což je cca o 50% nižší cena než je obvyklé. Prakticky až do června následujícího roku se po trase Praha – Amsterodam + Peking dostanete s leteckými společnostmi KLM + China Southernna za cenu pod 10.000 téměř v každém termínu. Jedná se o obecně levný let, s jinými leteckými společnostmi vychází ale podstatně dráž.

Levné letenky do Pekingu hledejte zde - testujete různé termíny

Levné letenky do Pekingu za 9.300 Kč
Levné letenky do Pekingu za 9.300 Kč

Shrnutí

  • přepravce: KLM + China Southern
  • odkud: Praha
  • kam: Peking (Čína)
  • přestup: 1 přestup, Amsterodam (Nizozemí)
  • návrat: Praha
  • termín: Prosinec 2018 – červen 2019

Počasí Peking

Počasí v Pekingu je podobné jako u nás. V létě se teploty pohybují okolo 30 stupňů, v zimě kolem nuly, často i více pod nulou. Níže můžete vidět graf průměrných ročních teplot v Pekingu.

Fotogalerie Peking

Mapa Peking

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget