Z Londýna na Kubu v prosinci jen za 9.570 Kč

Z Londýna na Kubu v prosinci jen za 9.570 Kč
(Last Updated On: 25.10.2018)

Zajímavá nabídka od letecké společnosti Thomson Airways. Za cca 9.570 Kč zpáteční letenka z Londýna na Kubu v termínu od 8.prosince 2016 do 22.prosince 2016. V ceně jsou veškeré poplatky včetně příručního zavazadla. Odbavené za příplatek 60 liber. Nabídka je časově omezená a vzhledem k tomu, že se jedná o specifický termín, nebude dlouho k dispozici. Pokud se chcete podívat na Kubu dříve, než ztratí svůj půvab (konec embarga s USA se blíží) máte nyní jedinečnou šanci.

Z Prahy do Londýna nejlevněji žlutými autobusy Student Agency, nebo letecky přes easyJet, či Wizz Air.

Kuba je jedním z největších a nejznámějších ostrovů v Pacifiku, a jak je všem dobře známo jednou z mála socialistických zemí světa. Pro své přírodní krásy je, stejně jako další ostrovy oblasti, nazývána perlou Karibiku. Díky izolaci od pevniny a horší dostupnosti se zde nachází mnoho chráněných živočichů a rostlin. Fauna a flóra je opravdu bohatá. Nachází se zde rovněž známá vojenská základna Guantánamo, kde USA drželo vězně obviněné z terorismu.

Příklady rezervací

Z Londýna na Kubu v prosinci jen za 9.570 Kč

z-londyna-na-kubu-v-prosinci-jen-za-9-570-kc

Shrnutí

  • přepravce: Thomson Airways
  • odkud: Londýn
  • kam: Kuba
  • návrat: Londýn
  • termín: od 8.prosince 2016 do 22.prosince 2016

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget