Z Poznaně na Maltu jen za 1.186 Kč

Z Poznaně na Maltu jen za 1.186 Kč
(Last Updated On: 18.1.2017)

Pokud jste si někdy chtěli udělat poznávací zájezd na Maltu, pak by se vám mohla líbit nabídka od nízkonákladové letecké společnosti Ryanair. V termínu od 13.března 2017 do 20.března 2017 jsou k mání zpáteční letenky z Poznaně za cenu 1.186 Kč. Jedná se o přímý let v délce přibližně 3 hodiny. V ceně letenky je jedno kabinové (příruční) zavazadlo na každého cestujícího.

Tip na cestu do Poznaně: Dvakrát denně jezdí z nádraží na Florenci do Poznaně Polskibus za cenu 60 zlotých, což je necelých 400 Kč. Cesta trvá přibližně 8 hodin.

Malta se nachází ve středozemním moři, jedná se o ostrov kousek pod Sicílií. V zimních měsících jsou zde teploty kolem 20 stupňů, nabízí se tedy poznávací výlet. Hlavním městem je Valletta, mluví se zde převážně Maltštinou a Angličtinou. Ze zajímavých míst můžeme doporučit návštěvu katedrály St. John’s Co-Cathedral, krásných zahrad Upper Barrakka, podzemních tunelů Lascaris War Rooms, opevněného města Mdina či unikátního skalního útvaru (Azure Window) Azurové okno.

Příklady rezervací

Z Poznaně na Maltu jen za 1.186 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Ryanair
  • odkud: Poznaň
  • kam: Malta
  • návrat: Poznaň
  • termín: od 13.března 2017 do 20.března 2017

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget