Z Prahy do pohádky na Svatý Tomáš a Princův ostrov za 11.341 Kč

Z Prahy do pohádky na Svatý Tomáš a Princův ostrov za 11.341 Kč
(Last Updated On: 28.2.2017)

Co takhle strávit zimu 2017 na malebném ostrově pod palmami, obklopeném nekonečným oceánem s průzračně čistou vodou? Relax, líbánky, nebo prostě jen hezké dovolená? Ostrovní stát Svatý Tomáš a Princův ostrov přesně takové pohádkové prostředí nabízí. V termínu od října 2017 do ledna 2018 můžete využít cenově výhodnou nabídku portugalské letecké společnosti TAP Portugal, zpáteční let z Prahy do hlavního města ostrova Sao Tome vyjde na krásných 11.341 Kč. V ceně jsou všechny poplatky včetně jednoho kabinového a jednoho odbaveného zavazadla.

Let je s jedním přestupem v Lisabonu. Zajímavý bonus tento let nabízí při cestě zpět, kdy je doba čekání na další spoj do Prahy 15 hodin a to s příletem brzy ráno a odletem později odpoledne. Skvělá šance na krátkou návštěvu Lisabonu, například s využitím okružní jízdy, nebo návštěvy Lisabonského Oceanária, které je největší v Evropě.

Svatý Tomáš a Princův ostrov je překrásná destinace, ostrovní stát Afriky v Guinejském zálivu. Zaslíbená milovníkům slunce, pláží, palem, oceánu a souvisejících aktivit. V zimních měsících se zde teploty pohybují okolo 30 stupňů. Zejména doporučujeme nádhernou písčitou pláž Praia Jale, nebo pláž Praia da Banana, která údajně patří mezi jedny z nejmalebnějších na světě. Doporučujeme také navštívit muzeum Museu Nacional De Sao Tome and Principe, nebo zajímavé místo Marco do Equador, monument který je postavený na samotném středu země kde se ocitáte jednou nohou na severní a druhou na jižní polokouli.

Příklady rezervací

Z Prahy do pohádky na Svatý Tomáš a Princův ostrov za 11.341 Kč – nebo hledejte další termíny od října 2017 do ledna 2018

Shrnutí

  • přepravce: TAP Portugal
  • odkud: Praha
  • kam: Sao Tome (hlavní město)
  • přestup: Lisabon
  • návrat: Praha
  • termín: od října 2017 do ledna 2018

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget