Z Prahy do Tibetu jen za 11.264 Kč

Z Prahy do Tibetu jen za 11.264 Kč
(Last Updated On: 25.10.2018)

Výjimečně cenově výhodný termín pro zpáteční let z Prahy do hlavního města Tibetu Lhasa nabízí čínská letecká společnost Sichuan Airlines. V termínu od 28.3.2017 do 13.4.2017 (ideálních 14 dní) zpáteční let včetně všech poplatků, kabinového i odbaveného zavazadla jen za 11.264 Kč, což je skoro o polovinu levněji než je obvyklá cena. Let je s jedním přestupem v Čcheng-tu, což je hlavní město provincie S´-čchuan.

Je důležité poznamenat, že pro vstup do Tibetu je nutné vízum a také speciální cestovní povolení (travel permit). Je dobré si tyto věci vyřídit již na Čínském velvyslanectví v Čechách.

Tibet je unikátní území ve střední Asii rozkládající se na náhorní plošině v průměrné výšce 4.500 m n.m. Díky tomu se mu zaslouženě říká „střecha světa“. Tibet má bohatou historii, nachází se zde mnoho chrámů a památek spjatých s buddhistickým náboženstvím. Při návštěvě hlavního města Lhasy určitě nevynechejte jeden z nejposvátnějších chrámů Džókhang (Jokhang Temple), dále přilehlou ulici Barkhor Street plnou barev, tradičních obchůdků a historických domů. Rovněž musíte vidět univerzitní klášter Sera (Sera Monastery) dodnes v něm žije přes 500 mnichů, podobně orientované kláštery Däpung a Gandän, palác s přilehlými zahradami Norbulingka (sloužil jako tradiční letní rezidence dalajlámů), další významné kláštery Gandän a Jerpa. Pokud vám zbude trochu času, vyzkoušejte některé okružní jízdy městem, nebo okolní přírodou.

Příklady rezervací

Z Prahy do Tibetu jen za 11.264 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Sichuan Airlines
  • odkud: Praha
  • kam: Lhasa
  • přestup: Čcheng-tu
  • návrat: Praha
  • termín: od 28.3.2017 do 13.4.2017

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget