S Ryanair po Evropě za 60 Kč !

S Ryanair po Evropě za 60 Kč !
(Last Updated On: 28.10.2016)

Jedna z předních nízkonákladových leteckých společností Ryanair sídlící v Dublinu, nabízí nyní zlevněné zpáteční lety po celé Evropě za, skoro by se dalo říci, symbolickou cenu 2 Libry což vychází na cca 60 Kč. Jedná se o jednosměrný let, zpáteční potom vyjde na 120 Kč ! Nabídka je omezená počtem sedadel a jedná se převážně o lety z Anglie do celé Evropy včetně Říma, Barcelony, Dublinu, Atén, Budapešti a dalších oblíbených evropských velkoměst. Nutno ale podotknout, že v ceně je pouze příruční zavazadlo do hmotnosti 10kg a rozměru 55 x 40 x 20cm. Nabídka zřejmě dlouho nevydrží, nejspíše bude aktuální jen během dnešního dne, dokud se letenky nevyprodají. Pokud ji chcete využít, je třeba jednat rychle.

Ryanair je irský nízkonákladový letecký dopravce se sídlem v Dublinu. V roce 2013 byl Ryanair největší evropskou aerolinkou podle přepravených cestujících. Destinace Ryanair se nachází převážně v Evropě, dále v Africe (Maroko) a na Středním východě (Izrael). Strategie společnosti je založená na co nejnižších cenách letenek. Společnost se snaží co nejvíce spořit, od letiště žádá co nejnižší poplatky, používá jeden typ letadla, pokud je to možné, využívá letiště na okrajích nebo mimo cílových měst, zdarma dovoluje jen minimální velikosti zavazadel.

Níže nabízíme exkluzivně odkaz na všechny lety z Anglie z letišť v Londýně, Liverpoolu, Manchesteru, Glasgow a dalších letišť. Pro odlety z dalších měst využijte jejich formulář se zadáním budgetu do 150 Kč viz rovněž odkaz níže.

Příklady rezervací

Ucelená nabídka všech letů z Anglie
Předpřipravený formulář pro hledání levných letů

Shrnutí

  • přepravce: Ryanair
  • odkud: Evropská města
  • kam: Evropská města
  • návrat: Evropská města
  • termín: listopad 2016
Štítky

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget