Šance na dovolenou snů, letenky na Seychely za 12.500 Kč

Šance na dovolenou snů, letenky na Seychely za 12.500 Kč
Šance na dovolenou snů, letenky na Seychely za 12.500 Kč
(Last Updated On: 25.10.2018)

Nádherné Seychelské ostrovy jsou jistě pro mnohé vysněnou dovolenkovou destinací. Nemusí ale zůstat jen u snění, letenky z Prahy na Seychely již nestojí desetitisíce, ale dají se v určitých termínech sehnat i za mnohem nižší ceny. Konkrétně v termínech leden 2019 až březen 2019 lze sehnat levnou letenku za cenu kolem 12.500 Kč, což je velmi výhodné. Let je přes Švýcarskou společnost Swiss Air s přestupem v Curychu.

Tyto nádherné ostrovy jsou jako stvořené k relaxaci na plážích

Pokud se ptáte jakou nejlepší aktivitu můžete na Seychelách provozovat pak odpověď je snadná. Tyto nádherné ostrovy jsou jako stvořené k relaxaci na plážích a k provozování nejrůznějších vodních aktivit. Čilý ruch je soustředěn na ostrovech Mahé, Praslin a La Digue. Za nejzajímavější místa jmenujme Spiagge di Anse Marron (přírodní slaný bazén odříznutý od oceánu velkými balvany) a nejvyhlášenější pláže Anse Lazio, Anse Coco Beach, Anse Georgette či Anse Intendance.

Příklady rezervací

Obrázek níže je příklad pro termín 12.1.2019 – 21.1.2019 s cenou 12.501 Kč. Jiné termíny hledejte v rozmezí leden – březen 2019, doporučujeme zkoušet termíny odletů v sobotu.

Šance na dovolenou snů, letenky na Seychely - příklad zde

Šance na dovolenou snů letenky na Seychely za 12500 Kč
Šance na dovolenou snů letenky na Seychely za 12500 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Swiss Air
  • odkud: Praha
  • kam: Seychely (Mahé)
  • přestup: Přestup Curych (Švýcarsko)
  • návrat: Praha
  • termín: leden 2019 – březen 2019

Počasí Seychely

Seychely jsou celoročně ideální destinací na koupání a slunění. Po celý rok se teploty pohybují mezi 25-30 stupni. Ideální na dovolenou i v zimních měsících. Níže na grafu můžete vidět, že jsou průměrné roční teploty prakticky neměnné.

Fotogalerie Seychely

Mapa Seychely

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget