Slevový kupón na lety s Etihad Airways – sleva 30%

Slevový kupón na lety s Etihad Airways - sleva 30%
(Last Updated On: 25.10.2018)

Pěknou možnost výrazné slevy na svoje lety nabízí jedna z nejluxusnějších leteckých společností Etihad Airways. Během rezervace je nutné zadat slevový kód, který uvádíme níže, potom se vám započítá sleva 30%. Kód je možné aplikovat jen na lety z evropských měst, kde má Etihad pobočky, je to například Anglie, Německo, Itálie, Belgie, Nizozemí, Francie či Španělsko. Kód platí jen pro lety v termínech od 1.ledna 2017 do 30.června 2017.

Na stránce dopravce zadejte parametry letu a níže do příslušného políčku zadejte kód: STFECO. V rekapitulaci Vaší rezervace se vám na konci započítá sleva na řádku „Discount“.

Letecká společnost Etihad Airways byla založena v roce 2003, jedná se o předního přepravce se sídlem v Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty. Je známý především tím, že nabízí luxusní, nadstandardní služby. Letá prakticky po celém světě letadly Airbus i Boeing, má k dispozici jednu z největších flotil letadel na světě i včetně 4 kusů letadel Airbus A380, které patří mezi největší dopravní letouny na světě s doletem až 15.000 kilometrů! Cestovat s Etihad je zkrátka zážitek a s tímto slevovým kódem se sen mění ve skutečnost.

Můžete se podívat do takových destinací jako je Bangkok (hlavní město Thajska), Phuket (vyhlášený ostrov v Andamanském moři a provincie v jihozápadním Thajsku), Tokyo, Sydney, Káthmándú (je hlavní a největší město Nepálu), Nové Dillí (hlavní město Indie a sídlo indické vlády) a další.

Příklady rezervací

Na stránkách přepravce viz www.etihad.com/en/ ve formuláři vyberte parametry letu, níže příklad letu z Manchesteru do Abu Dhabi, v rekapitulaci započítána sleva -85 liber.

slevovy-kupon-na-lety-s-etihad-airways-sleva-30

Shrnutí

  • přepravce: Etihad Airways
  • odkud: Evropa – z pobočky přepravce
  • kam: Celý svět
  • návrat: Evropa – pobočky přepravce
  • termín: od 1.ledna 2017 do 30.června 2017
  • poznámka: jedná se o slevový kupón, nutno aplikovat při rezervaci letu
Štítky

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget