Super cena letenky Praha – Bangkok za 9.710 Kč

Super cena letenky Praha - Bangkok za 9.710 Kč
(Last Updated On: 25.10.2018)

Hledáte již nějaký zajímavý tip na letní dovolenou? Co takhle Thajsko, respektive návštěva Bangkoku? Říkáte příliš drahé? Omyl, zpáteční letenky z Prahy do Bangkoku pořídíte již od cca 9.710 Kč. Ve vybraných termínech květen – červen 2019 tyto ceny nabízí letecká společnost Ukrajine Airlines, případně Turkish Airlines. Jedná se o přestupní lety, v případě Ukrajine Airlines v Kyjevě, v případě Turkish Airlines v Istanbulu.

V Thajsku je po celý rok letní počasí, teploty se zde pohybují od 25 do 30 stupňů. Počítejte také s poměrně vysokou vlhkostí vzduchu, běžně až 80%. Jako u každého jiného příspěvku nabízíme i zde exkluzivně graf ročních teplot v dané destinaci.

Bangkok je nejpopulárnější a nejlidnatější město Thajska.

Vedle zajímavých památek zde na turisty čeká pestrý noční život a originální thajská kuchyně. Z památek určitě navštivte jeden z nejstarších chrámů Wat Pho (chrám ležícího Budhy), Královský palác Grand Palace (velkolepá stavba, která byla v minulosti sídlem královské rodiny), Wat Phra Kaeo (chrám Emerald budha, jeden z nejposvátnějších buddhistických chrámů na světě), dům Jima Thompsona (je velkolepou ukázkou tradiční thajské architektury s úžasnou uměleckou sbírkou), další chrám zasvěcený budhovi Wat Saket s dominantou v podobě zlaté hory, Wat Arun neboli Chrám úsvitu a další památky. Pokud se vám podaří vyšetřit nějaký čas navíc, můžete se projet rychlovlakem BTS Skytrain napříč celým Bangkokem, projít se po břehu největší řeky Thajska Chao Phraya (Menam-Čao-Praja zvaná jen Menam nebo jen Čao-Praja), navštívit Lumpini Park či obrovská nákupní centra Central World a Terminal 21. K vidění je toho opravdu hodně.

Příklady rezervací

Níže uvedený příklad je pro termín 3.6.2019 až 14.6.2019 tedy 11 denní pobyt, což je na prohlídku Bangkoku ideální délka. V období květen 2019 – červen 2019 je možné dohledat další výhodné termíny s cenou od 9.000 do 11.000 Kč, což je velmi výhodná cena. Namátkou můžeme zmínit termíny 3.5.2019 – 12.5.2019, 7.6.2019 – 16.6.2019 a další. Hledejte lety od Ukrajine Airlines, případně od Turkish Airlines, ty jsou rovněž cenově výhodné, s přestupem v Istanbulu.

Super cena letenky Praha - Bangkok za 9.710 Kč - zde hledejte další výhodné termíny

Super cena letenky Praha Bangkok za 9710 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Ukrajine Airlines
  • odkud: Praha
  • kam: Bangkok (Thajsko)
  • přestup: Mezipřistání (Boryspil, Kyjev)
  • návrat: Praha
  • termín: květen 2019 – červen 2019

Fotogalerie Bangkok

Mapa Bangkok

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget