Travel Festival od Qatar Airways nabízí nálož zlevněných letů do exotických destinací

Travel Festival od Qatar Airways nabízí nálož zlevněných letů do exotických destinací - cc
(Poslední aktualizace článku: 28.10.2016)

Jedná z pětihvězdičkových leteckých společností a zároveň nejlepší letecká společnost roku 2015 Qatar Airways nabízí v rámci akce, kterou nazývá Travel Festival hned několik letů do atraktivních destinací. Luxusní servis, který Qatar Airways poskytuje, si tak můžete užít za velmi zajímavé ceny. Z tohoto pohledu nejzajímavější se jeví lety z Německa, Skandinávie, Srbska, Anglie a Itálie do Japonska, Thajska, Malajsie, Vietnamu, Myanmaru respektive Barmy, Malediv, Seychel, Severní Afriky a dalších vzdálených a exotických krajin. Oproti běžných cenám jsou tyto o 50% nižší.

Platnost zvýhodněné nabídky je různá dle míst odletu a příletu, nicméně obecně se dá říci, že lze rezervovat první letenky od 5.září 2016 na termíny od 15.září 2016 do 30.června 2017 vyjma období vánočních svátků a nového roku. Délka pobytu je minimálně 4 dny a maximálně 30 dní.

Letenky můžete zakoupit na stránkách Qatar Airways kde vpravo v hlavičce stránek kliknete na vlaječku země a vyberete zemi odletu, poté po kliknutí na banner Travel Festivalu na úvodní straně, přejdete na nabídku, kde se vám vypíše seznam zvýhodněných letů.

Příklady rezervací

Odlety z Německa – Frankfurt, Mnichov, Berlín
Odlety z Itálie – Řím, Miláno, Pisa, Benátky
Odlety z Anglie – Londýn, Manchester, Birmingham, Edinburgh

Shrnutí

  • přepravce: Qatar Airways
  • odlet: Různá evropská města (Berlín, Řím, Londýn…)
  • přílet: Různé exotické destinace (Japonsko, Thajsko, Malajsie, Vietnam, Myanmar respektive Barma, Maledivy, Seychely, Severní Afrika…
  • termín: Rezervace od 5.září 2016 na období od 15.září 2016 do 30.června 2017 vyjma vánočních svátků a silvestra

Ceny jsou aktuální ke dni zveřejnění příspěvku, s odstupem času mohou být již neplatné. Sledujte nás pravidelně a vychytejte všechny výhodné nabídky včas!

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com