V listopadu z Prahy do Dubaje od 4514 Kč

V listopadu z Prahy do Dubaje od 4514 Kč
(Last Updated On: 25.10.2018)

Levné letenky z Prahy do slunné Dubaje můžete v listopadu pořídit za zvýhodněné ceny od 4514 Kč. V různých termínech se ceny pohybují mezi 4511 – 5000 Kč, což je oproti běžným částkám výhodná nabídka. Letenky jsou od společnosti Smart Wings. V ceně letu je jedno kabinové zavazadlo do hmotnosti 8kg a rozměrech 56 x 45 x 25 cm včetně malé tašky či notebooku o hmotnosti do 3 kg a maximálních rozměrech 40x30x15 cm a také odbavené zavazadlo do 15kg. Jedná se o přímý let bez přestupu.

Teploty v Dubaji jsou v listopadu letní, velmi příjemné. Můžete si tedy užít koupání a slunění v období, kdy u nás se budete třást zimou.

Průměrné roční teploty Dubaj

Dubaj je jedno z nejnavštěvovanějších měst současnosti, vyhlášené zejména futuristickými stavbami a projekty. Je obklopené pouští, při jeho návštěvě se můžete těšit na letní teploty i v těchto u nás chladných měsících. Můžete zde vidět umělé ostrovy Palm Islands, největší tančící fontánu na světě Dubai Fountain, projet se po zálivu Dubai Creek, navštívit jedno z největších obchodních center na světě Dubai Mall v komplexu Burj Khalifa, či vidět jeden z největších futuristických přístavů světa Dubai Marina. Je zde opravdu mnoho k vidění a návštěva tohoto města ve vás zanechá krásné vzpomínky na celý život.

Příklady rezervací

V listopadu z Prahy do Dubaje za 4514 Kč

V listopadu z Prahy do Dubaje od 4514 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Smartwings
  • odkud: Praha
  • kam: Dubaj
  • přestup: Přímý spoj
  • návrat: Praha
  • termín: listopad 2018

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget