Je vám zima? Zaleťte si z Prahy do Dominikánské republiky a zpět za 11.886 Kč

z Prahy do Dominikánské republiky a zpět za 11.886 Kč
(Last Updated On: 10.1.2017)

Začíná vám zima takříkajíc zalézat na nehty? A bude hůř, podle posledních předpovědí nás čekají ještě nižší teploty a haldy sněhu. Pokud vám chybí sluníčko a vyhřátý písek ležící na nekonečných plážích, pak výlet do Dominikánské republiky by vám mohl přijít k duhu. Nyní za zvýhodněnou cenu zpáteční letenka z Prahy za 11.886 Kč. Cíl provincie Punta Cana, nejvýchodnější část Dominikánské republiky, vyhlášené zlatými plážemi, které obklopuje nekonečný Karibik. Letenky na leden a únor 2017 nabízí za zvýhodněnou cenu letecká společnost Condor. V ceně je jedno příruční zavazadlo a druhé odbavené.

Nutno podotknout, že tam je let se dvěma přestupy, jeden ve Frankfurtu nad Mohanem a druhý na ostrově Antigua (letiště St. John’s). První přestup je s delším čekáním cca 6 hodin, nabízí se možnost krátké prohlídky Frankfurtu.

Punta Cana je nejvýchodnější oblastí Dominikánské republiky, jedná se o provincii, která je převážně tvořená plážemi, hotely a penzióny, obklopená Atlantským oceánem a Karibským mořem. Jedná se o jednu z nejvyhlášenějších turistických oblastí. V lednu a únoru se můžete těšit na teploty okolo 30 stupňů, klidné moře a sluncem zalité pláže.

Příklady rezervací

z Prahy do Dominikánské republiky a zpět za 11.886 Kč – hledejte další termíny v lednu a únoru

Shrnutí

  • přepravce: Condor
  • odkud: Praha
  • přestup: Frankfurtu nad Mohanem + Antigua
  • kam: Punta Cana (Dominikánská republika)
  • návrat: Praha
  • termín: od ledna 2017 do února 2017

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget