Wizz Air chystá spoj Bratislava – Bosna a Hercegovina od 540 Kč

Wizz Air chystá spoj Bratislava - Bosna a Hercegovina od 540 Kč - cc
(Poslední aktualizace článku: 28.10.2016)

Letecká společnost Wizz Air oznámila zavedení nové linky z Bratislavy do Bosenského města Tuzla. Létat bude 3–krát týdně a to každé pondělí, středu a pátek. Akční letenky budou k dispozici  od 9,99 EUR v případě platného členství Wizz Discount Klubu. Pro ostatní cestující od 14,99EUR.

Lety budou dostupné od 27.03.2017.

Tuzla je město v Bosně a Hercegovině. Má 120 441 obyvatel[1] a leží v muslimsko-chorvatské Federaci Bosny a Hercegoviny, na severu země u hranic s Republikou srbskou. Je také centrem své samosprávné jednotky (kantonu).

Citace ředitelky komunikace společnosti Wizz Air Tamary Vallois „S potešením oznamujeme, že z Bratislavy pridávame druhú linku s nízkymi cenami leteniek. Od marca 2017 budú mať naši slovenskí zákazníci už možnosť cestovať aj do Tuzly v Bosne a Hercegovine. Tuzla je jedným z najmultikultúrnejších miest v Bosne, a je tak skvelou možnosťou kde stráviť predĺžený víkend či kam letieť na výlet. Keďže ceny leteniek sa začínajú už od 14,99 € za jednosmernú letenku vrátane všetkých poplatkov, veríme, že novú linku cestujúci uvítajú. Náš palubný personál sa už teraz teší na cestujúcich, ktorých s WIZZ úsmevom privíta na palube svojej mladej flotily lietadiel,”

Letenky můžete rezervovat na stránkách Wizz Air.

Shrnutí

  • přepravce: Wizz Air
  • odkud: Bratislava
  • kam: Tuzla
  • návrat: Bratislava
  • termín: od 27.03.2017

Ceny jsou aktuální ke dni zveřejnění příspěvku, s odstupem času mohou být již neplatné. Sledujte nás pravidelně a vychytejte všechny výhodné nabídky včas!

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com