S Wizz Air nově z Prahy na Island

S Wizz Air nově z Prahy na Island
(Last Updated On: 25.10.2018)

Skvělou zprávou dnes všechny cestovatele potěšila maďarská nízkonákladová letecká společnost Wizz Air. Oznámila zavedení nové linky z Prahy na Island do hlavního města Reykjavík. Létat do této zajímavé destinace bude od konce května 2017 a to dvakrát v týdnu vždy ve středu a v neděli. Zpáteční letenka momentálně vychází na 4.798 Kč, což je výrazně nižší cena oproti českým aerolinkám, kde se zpáteční let pohybuje v nejvýhodnějších termínech mezi 6.500 -7.000 Kč. Je ale nutné počítat s tím, že v ceně nové linky je pouze kabinové zavazadlo o rozměrech 42x32x25cm. Větší kabinové či odbavené zavazadlo je za příplatek.

Odlet z Prahy ve středu a neděli je vždy v 6:30 s příletem do Reykjavíku v 8:40. Zpáteční let potom od 9:20 do 15:05. Stejná linka bude nově létat i z Polské Varšavy.

A co byste neměli vynechat při návštěvě Reykjavíku respektive Islandu? Naprostou nutností jsou outdoorové aktivity, vodopády Gullfoss, geotermální gejzír Strokkur u řeky Hvítá, národní park Thingvellir, jižní pobřeží Islandu a projížďky na Islandských ponících. Dále stojí za zmínku minerální lázně Modrá Laguna, z památek monumentální kostel Hallgrímskirkja (nejvyšší budova Islandu), koncertní hala Harpa, národní muzeum v Reykjavíku či historické open-air muzeum Arbaer.

Shrnutí

  • přepravce: Wizz Air
  • odkud a kam: Praha – Island (Reykjavík)
  • termín: od konce května 2017

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget