Z Bruselu do Dominikánské republiky za 8.100 Kč

Z Bruselu do Dominikánské republiky za 8.100 Kč
(Last Updated On: 25.10.2018)

U nás se sice již ochladilo, ale to neznamená, že není možné vyrazit k vodě a užít si slunci do sytosti. Pěknou možnost přichystala nízkonákladovka Jetairfly. Nabízí lety z Bruselu do Dominikánské republiky za 300 euro, což je v přepočtu nějakých 8.100 Kč. Zaletět si můžete do dvou letovisek a to Punta Cana (doporučujeme) a hlavního města Santo Domingo. K dispozici jsou termíny v září 2016 a říjnu 2016, není jich ale mnoho. V ceně jsou všechny poplatky vyjma odbaveného zavazadla, které lze ale přidat za poplatek 30 euro.

Nejlevněji do Bruselu se dostanete nejspíše přes České dráhy, které nabízí spojení Praha – Drážďany – Brusel za cenu 524 Kč. Další levný spoj nabízí autobusy Student Agency za cenu 830 Kč.

Punta Cana je takříkajíc ráj na Zemi, tak mnozí označují toto letovisko v Karibiku. Dovolená v Punta Caně je relax na plážích s prachovým pískem, mimochodem prý vůbec nejkrásnějších na planetě, luxus ve zdejších resortech a moře, které má barvu, jež bere dech.

Santo Domingo de Guzmán nebo jen krátce Santo Domingo je hlavní a zároveň největší město Dominikánské republiky. V metropolitní oblasti města žije okolo 3 850 000 obyvatel. Santo Domingo se nachází na jižním pobřeží ostrova Hispaniola omývaném Karibským mořem při ústí řeky Ozama.

Příklady rezervací

Brusel – Dominikánská republika Punta Cana – za 8.100 Kč
Brusel – Dominikánská republika Santo Domingo- za 8.100 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Jetairfly
  • odlet: Brusel
  • přílet: Dominikánská republika Punta Cana, nebo Dominikánská republika Santo Domingo
  • návrat: Brusel
  • termín: září 2016, říjen 2016
  • poznámka: odbavené zavazadlo za příplatek 30 euro

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget