Z Londýna do Chile za 10.855 Kč

Z Londýna do Chile za 10.855 Kč - cc
(Poslední aktualizace článku: 28.10.2016)

Italská letecká společnost Alitalia spustila skvělou akci pro všechny, kteří chtějí poznat krásy exotické Chile. Letecky tam a zpět s odletem z Londýna za 10.855 Kč. V ceně jsou všechny poplatky včetně příručního zavazadla do 23kg. K dispozici je ještě poměrně dost termínů od září 2016 až do března 2017 kromě období vánoc a nového roku.

Chile, plným názvem Chilská republika (španělsky República de Chile), je přímořský stát ležící v jihozápadní části Jižní Ameriky při pobřeží Tichého oceánu. Na severu sousedí s Peru a Bolívií, takřka celé své východní hranice sdílí s Argentinou. Podle odhadů z roku 2011 mělo 17 248 450 obyvatel,[1] z nichž velká část žije především ve střední části země. Hlavním městem je Santiago de Chile a úředním jazykem je španělština.

Do Londýna z Brna a Prahy by měla nejlevněji vyjít letenka od Ryanair, případně méně komfortněji ale levněji autobus od Student Agency.

Příklady rezervací

Londýn – Santiago de Chile – Londýn

Shrnutí

  • přepravce: Alitalia
  • odlet: Londýn
  • přílet: Santiago de Chile (hlavní město Chile)
  • návrat: Londýn
  • termín: od září 2016 do březn 2017

Ceny jsou aktuální ke dni zveřejnění příspěvku, s odstupem času mohou být již neplatné. Sledujte nás pravidelně a vychytejte všechny výhodné nabídky včas!

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com