Z Prahy a Ostravy do Dubaje za 3.677 Kč

Z Prahy a Ostravy do Dubaje za 3.677
(Last Updated On: 25.10.2018)

Pokud plánujete návštěvu Spojených arabských emirátů a konkrétně Dubaje, pak máte nyní šanci. Za super cenu od 3.677 Kč nabízí zpáteční let z Ostravy, nebo Prahy nízkonákladová letecká společnost Smartwings. V ceně je jedno příruční zavazadlo na každého cestujícího. Termín leden 2017 – únor 2017.

Dubaj je jedno z nejnavštěvovanějších měst současnosti, vyhlášené zejména futuristickými stavbami a projekty. Je obklopené pouští, při jeho návštěvě se můžete těšit na letní teploty i v těchto u nás chladných měsících. Můžete zde vidět umělé ostrovy Palm Islands, největší tančící fontánu na světě Dubai Fountain, projet se po zálivu Dubai Creek, navštívit jedno z největších obchodních center na světě Dubai Mall v komplexu Burj Khalifa, či vidět jeden z největších futuristických přístavů světa Dubai Marina. Je zde opravdu mnoho k vidění a návštěva tohoto města ve vás zanechá krásné vzpomínky na celý život.

Příklady rezervací

Z Prahy a Ostravy do Dubaje za 3.677

Shrnutí

  • přepravce: Smartwings
  • odkud: Praha a Ostrava
  • kam: Dubaj
  • návrat: Praha a Ostrava
  • termín: od ledna 2017 do února 2017

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget