Z Prahy na Maledivy s Etihad za 11.604 Kč

Z Prahy na Maledivy s Etihad za 11.604 Kč - cc
(Poslední aktualizace článku: 6.2.2017)

Pokud se nebojíte plánovat své cesty na delší dobu dopředu, pak by vás mohl zaujmout tento tip na příští zimu. V termínu od 21.prosince 2017 do 29.prosince 2017 nabízí prestižní aerolinky Etihad zpáteční let z Prahy na exotické Maledivy za 11.604 Kč. V ceně letenky je jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo na každého cestujícího. Vedle toho, že se jedná o exotickou destinaci, kterou si v zimních měsících užijete naplno, je zajímavým benefitem i cesta s jednou z nejprestižnějších aerolinek světa, ke kterým přepravce Spojených arabských emirátů Etihad dozajista patří. Běžně se cena za tento let pohybuje okolo 15.000 Kč. Cesta je se dvěma přestupy jeden v Srbském Bělehradu a druhý v Abú Zabí (Spojené arabské emiráty).

Maledivy patří mezi ostrovy jižní Asie ležící v Indickém oceánu jihozápadně od Indie a Srí lanky. Jsou tvořeny řetězcem 26 korálových atolů a svým geografických profilem patří mezi nejrozptýlenější souostroví na světě. Hlavní město Male je průsečíkem turistického ruchu s letištěm a ekonomickým zázemím Malediv. Po celý rok zde panuje teplé podnebí v zimních měsících s teplotami okolo 25-30 stupňů. Mezi nejvyhledávanější aktivity při návštěvě tohoto ostrova patří bezesporu potápění a šnorchlování v průzračných vodách Indického oceánu. Opravdovým zážitkem je pobyt v resortu Veligandu Island (obytné chatky obklopené plážemi a nekonečným oceánem). Na Maledivách jsou také populární pobyty v lázeňských komplexech zaměřených na cvičení jógy a pilates.

Příklady rezervací

Z Prahy na Maledivy s Etihad za 11.604 Kč

Shrnutí

  • přepravce: Etihad
  • odkud: Praha
  • kam: Maledivy
  • přestup: Bělehrad, Abú Zabí
  • návrat: Praha
  • termín: od 21.prosince 2017 do 29.prosince 2017

Ceny jsou aktuální ke dni zveřejnění příspěvku, s odstupem času mohou být již neplatné. Sledujte nás pravidelně a vychytejte všechny výhodné nabídky včas!

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com