Zpáteční let z Düsseldorfu do Los Angeles za 7.891 Kč

Zpáteční let z Düsseldorfu do Los Angeles za 7.891 Kč
(Last Updated On: 25.10.2018)

Pokud vás láká návštěva jednoho z nejvyhledávanějších měst ve spojených státech Los Angeles pak by vás mohla zajmout cena zpátečních letenek z německého Düsseldorfu. V termínech od února 2017 do května 2017 lze s United Airlines letět za velmi nízké ceny pod 8.000 Kč. United Airlines je přední americká letecká společnost se sídlem v Chicagu operující především na území USA, má k dispozici vůbec největší flotilu letadel s více jak 700 stroji.

V ceně letu je jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo na osobu. Let je s jedním přestupem v New Yorku.

Tip na cestu z Prahy do Düsseldorfu – jeden z nejlevnějších způsobů je využití autobusů Student Agency, cesta z Prahy do Düsseldorfu vyjde na 1.250 Kč.

Los Angeles známé též pod zkratkou L.A. je druhé nejlidnatější město ve spojených státech a nejlidnatějších město Kalifornie. S přezdívkou „City of Angels“ je centrem kultury, finančnictví, zábavy a sportu. Při návštěvě určitě nevynechte návštěvu zábavního centra Universal Studios Hollywood, muzea The Getty Center, Griffithovy observatoře, Kalifornského vědeckého centra, kde můžete vidět naživo pátý raketoplán NASA Endeavour či proslulé muzeum automobilů Nethercutt Collection. V Los Angeles je toho k vidění opravdu hodně.

Příklady rezervací

Zpáteční let z Düsseldorfu do Los Angeles za 7.891 Kč – termín od 1.2.2017 do 10.2.2017, hledejte i jiné termíny od února do května

Shrnutí

  • přepravce: United Airlines
  • odkud: Düsseldorf
  • kam: Los Angeles
  • přestup: New York
  • návrat: Düsseldorf
  • termín: od února 2017 do května 2017

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /var/www5/p5942/cestujeme.cz/web/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 34

Sledujte náš Facebook

Facebook Pagelike Widget